Spoločnosť Oriflame vznikla v roku 1967 vo Švédsku. Jej zakladateľmi sú bratia Jonas a Robert af Jochnickovci.

Oriflame ponúka poprednú obchodnú príležitosť ľuďom na celom svete, ktorí chcú začať zarábať peniaze od prvého dňa a pracovať na plnení svojich osobných snov a ambícií prostredníctvom našej jedinečnej obchodnej koncepcie – Dnes zarábajte peniaze a zajtra si splňte svoje sny™.

Rešpekt k ľuďom a prírode je naším základným prevádzkovým princípom, čo sa odzrkadľuje v našej sociálnej a enviromentálnej stratégii. Oriflame hrdo podporuje  množstvo charitatívnych projektov na celom svete a je spoluzakladateľom nadácie World Childhood Foundation.

Oriflame je kozmetická spoločnosť, ktorá predáva vysokokvalitné prírodné kozmetické výrobky prostredníctvom nezávislých kozmetických poradcov, mimo tradičného obchodného prostredia. Ponúka to najlepšie z vedy a to najlepšie z prírody v ucelenom sortimente prírodnej, ekologickej a cenou prijateľnej pleťovej, dekoratívnej, parfumovej, telovej a vlasovej kozmetiky, ktorá sa kvalitou vyrovná najprestížnejším svetovým značkám. Priamy predaj umožňuje zákazníkom získať rady a inšpiráciu od ľudí, ktorých poznajú a ktorým veria. Nakupovanie od poradcov je spoľahlivé a pohodlné.

Byť kozmetickým poradcom Oriflame znamená neobmedzený príjem a kariérové príležitosti, osobnostný rozvoj a vedomie, že patríte do priateľskej svetovej spoločnosti.

Spolupatričnosť, duch a nadšenie sú tri základné hodnoty Oriflame. Vďaka dôvere v tieto hodnoty veríme, že v tomto konkurenčnom obchode môžeme byť úspešní. Zároveň veríme, že môžeme pomôcť urobiť tento svet krajším.

Oriflame je dnes jednou z najrýchlejšie rastúcich kozmetických spoločností na svete. Firma predáva svoje výrobky v 60 krajinách a má vedúce postavenie na trhu vo viac než 30 krajinách.

Trhy

Naše trhy - Oriflame

Stručné fakty

  • Ročný predaj približne 1,5 miliardy Eur.
  • Viac ako 3 milióny kozmetických poradcov na celom svete.
  • Predaj vo viac ako 60 krajinách sveta.
  • Približne 7300 zamestnancov.
  • Široké portfólio s približne 1000 inovatívnymi výrobkami inšpirovanými Švédskom a prírodou
  • Katalógy v 40 jazykoch.
  • Globálne Výskumné a vývojové centrum s viac než 100 vedcami.
  • Naše vlastné továrne v Poľsku, Číne, Rusku a Indii.
  • Spoluzakladateľ nadácie World Childhood Foundation.
  • Korporátne kancelárie v Luxembursku a Švajčiarsku.

Sponzorovanie

V roku 2011 sme sa stali hrdým sponzorom a oficiálnou kozmetickou značkou Svetovej tenisovej asociácie (WTA). Odvtedy sa stal Oriflame skvelým partnerom WTA! Zistili sme, že pozitívny a energický duch je rovnako dôležitý pre WTA hráčky ako aj pre poradkyne Oriflame. Všetci spolu zdieľajú vášeň pre plnenie snov, dosahovanie potenciálu a zábavu! Sponzorovanie WTA znamená viac, ako len sponzorovanie ženského tenisu – sponzorujeme vnútorný potenciál každej ženy stat sa úspešnou, krásnou, sebavedomou a šťastnou.

 

(zdroj: www.oriflame.sk 2017)

Klub Andyho Winsona

2018 Veronika Vargová - nezávislá Oriflame poradkyňa. www.orikozmetika.sk nie je oficiálnou stránkou spoločnosti Oriflame Slovakia. Oficiálnou stránkou Oriflame je www.oriflame.sk

Redakčný systém WORDPRESS  ·  Webhosting Websupport  ·  Téma KLEO  ·  CRM systém pre Gmail STREAK

Ako spravovať facebookové stránky Kráľ Fanpage  ·  WEBINÁR 5 KROKOV, ako premeniť vášeň v online biznis

 
MENU

Prihlásenie na stránke www.orikozmetika.sk je určené pre členov Oriflame, ktorí sa zaregistrovali do Oriflame cez stránku www.orikozmetika.sk.Objednať je možné len na stránke www.oriflame.sk

alebo    

Zabudli ste Vaše prihlasovacie údaje?

Create Account